قوانین فروش

قوانین فروش

ad

کاربر گرامی لطفا جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏ها، موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمایید.

کلیه اصول و رویه‏‌های منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.


سیاست های حفظ حریم شخصی

رستوران خاتون به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
رستوران خاتون متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ثبت سفارش در سایت رستوران خاتون در ساعات 11الی 15  و ساعت 17 الی 22 شب در هفت روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ، در صف پردازش قرار می گیرند. سعی و تلاش رستوران خاتون بر انجام بی نقص این فرآیند می باشد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی غذا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت رستوران خاتون  حق لغو نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای رستوران خاتون کاشان محفوظ است. رستوران خاتون در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت رستوران خاتون کاشان می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.